שמי עומר כהן,

אני כותב תוכן מנוסה, עם התמחות בכתיבה על נושאים כלכליים ומשפטיים. יש לי רקע משפטי רחב, הרבה יותר משל מרבית כותבי התוכן בתחום המשפטי, ואף משל מרבית עורכי הדין. בנוסף, אני קורא המון עיתונות כלכלית וחומרי העשרה בתחום, ואני נהנה מאד מכתיבה בנושאים כלכליים ופיננסים. המומחיות שלי היא לצלול אל הנושא עליו נתבקשתי לכתוב במהרה, ולייצר מאמרים מועילים ומהנים לקריאה ככל האפשר. אני כותב בכל הסגנונות (כתיבה שיווקית, כתיבה מקצועית, כתיבה פובליציסטית, נאומים וכו׳), ומנפק תוצרים איכותיים בפרקי זמן יעילים.

אציין כי אני ככותב תוכן, רואה את תפקידו של התוכן בעולם השיווק, ככזה שנועד למתג את הלקוח כבר-סמכא, כזה שנותן ערך בתוכן שלו, ולכן ניתן לראות בו כמקצוען. משום כך, אני סבור כי תמחור עבודתו של כותב תוכן, בנוסחה של תגמול לפי מספר מילים, הינו שגוי: מערך התמריצים הזה יוצר דגש על כמות מילים במקום איכות. גישה שגויה זו נובעת לטעמי מתפיסה לא נכונה של קידום אתרים, לפיהם טקסטים נכתבים רק עבור גוגל, וכל מטרתם היא שגוגל יקרא אותם. עם זאת, אני סבור כי אם הטקסטים יהיו איכותיים, גוגל יזהה את הפידבק הזה מן הגולשים, והדבר בסופו של דבר יתרום יותר לקידום האתר מאשר טקסטים שהם שטחיים במהותם. משום כך, איני מתמחר את כתיבתי לפי מספר מילים, וכן אני מעדיף להתנסח בצורה לקונית ומדויקת מאשר למרוח את הטקסט שלא לצורך. האידיאל מבחינתי, הוא שכל מילה ״תהיה במקום״ (אף כי מדובר ביעד אליו אני שואף, ולאו דווקא משיג בפועל).

קצת עלי

אני מראשון לציון, למדתי משפטים לתואר ראשון LL.B (ולאחר מכן גם לתואר שני LL.M) בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב. לאחר לימודי התואר הראשון, התמחיתי בפרקליטות הפלילית מחוז מרכז. כשעברתי את מבחני הלשכה, עבדתי תקופה מסוימת כעורך דין אזרחי, אולם חשתי שהתחום אינו עבורי וחיפשתי אפיק אחר. לאחר תקופה לא קצרה בבורסה ליהלומים, הגעתי לתחום התוכן, בו לראשונה מצאתי את עצמי באמת: הכתיבה תמיד הייתה בחיי, אולם לראשונה הרגשתי שאני עוסק בתחום שבו נועדתי לעסוק. אני אוהב לכתוב משום שזה עוזר לי לסדר את מחשבותיי, לארגן ידע ולהביע רעיונות מורכבים. מאז שהתחלתי לכתוב, רק הגברתי את הקצב, והיום כותב ללא הפסקה בתחומים רבים.

אני עצמי